Ta strona używa plików cookies.
polityka prywatności   
AKCEPTUJĘ
BEZPŁATNY
WEBINAR
BEHAWIORALNA
DLA SEKTORA FINANSOWEGO
EKONOMIA
Jak zrozumieć i projektować zachowania klientów usług finansowych za pomocą ekonomii behawioralnej? Czytaj więcej
ZAPISZ SIĘ
I ODBIERZ PREZENT!
Podczas tego webinaru dowiesz się jak zrozumieć i projektować zachowania klientów usług finansowych za pomocą ekonomii behawioralnej. Pracujesz dla instytucji finansowej a Twoi klienci deklarują, że chcą oszczędzać? Jednak ich przekonania z jakiegoś powodu niekoniecznie przekładają się na zachowania? Albo uparcie korzystają z wersji online serwisu na komórce zamiast ściągnąć aplikację, choć byłaby dla nich korzystniejsza?

Czy to racjonalne? Nie. Czy to normalne? Tak. Takie właśnie irracjonalne zachowania opisuje ekonomia behawioralna - nauka, która udowadnia, że wszyscy posługujemy się uproszczonymi, niekoniecznie optymalnymi, regułami wnioskowania i podejmowania decyzji. W życiu prywatnym i w decyzjach konsumenckich. Nawet tak ważnych jak wybór kredytu lub funduszu inwestycyjnego.

Dowiedz się jak wykorzystać ekonomię behawioralną
  • do tworzenia ofert i produktów
  • do działań komunikacyjnych
  • do obsługi klienta
Weź udział w webinarze i odbierz rozdział przedpremierowego wydania książki „Zapalniki zmian” autorstwa dr Agaty Romaniuk.

Zapoznałem się z polityką prywatności organizatora i zgadzam się na umieszczenie moich danych w bazie danych ORA&Funksters z siedzibą przy ul. Szarotki 11 w Warszawie, na potrzeby przyszłego kontaktu, w tym marketingu
Zapoznałem się z polityką prywatności organizatora i zgadzam się na umieszczenie moich danych w bazie danych organizatora webinaru oraz na kontakt niezbędny w procesie rejestracji i organizacji tego webinaru